زمان جاری : پنجشنبه 07 بهمن 1400 - 3:23 بعد از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم


سلام دوست عزیز؛
به انجمن سرگرمی ، تفریحی و دوستانه خودت خوش اومدی
براي مشاهده تالار ها با امکانات کامل میتونید از طريق گزینه های زیر اقدام کنيد
عضویت سریع و آسان
یا
ورود به حساب کاربری


آیا میدانید؟ ایا میدانید :


تعداد بازدید 4
نویسنده پیامارسال‌ها : 5
عضویت: 11 /5 /1400
آموزش خرید رنگ اپوکسی رزین
همانطور که می دانید رنگ اپوکسی رزین با رنگ های دیگر کاملاً متفاوت است و عناصر شیمیایی متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند. رنگ های رزین به دسته های مختلفی تقسیم می شوند که هر کدام خصوصیات خود را دارند و شما باید بسته به نوع کار خود نوع رنگ رزین خود را انتخاب کنید.
انواع رنگ رزین
رنگ های رزین بطور کلی به پنج دسته تقسیم می شوند که هر کدام شکل و شمایل متفاوتی دارند. این تقسیم بندی به این شکل است که هر کدام از رنگ های رزین شکل نهایی آثار رزینی شما را به شکل خاصی تغییر می دهد.


رنگ رزین پودری
بیشترین استفاده در میان رنگ های رزین و آموزش خرید رنگ اپوکسی رزین، رنگ رزین پودری می باشد. رنگ های رزین پودری تنوع بسیار زیادی در نوع رنگ های خود دارد. این رنگ ها نیز به چند دسته تقسیم می شوند.


  • رنگ رزین پودری مخملی: در این نوع رنگ های پودری رزین هیچ شفافیتی وجود ندارد و به آن ها مخملی می گویند.

  • رنگ رزین پودری صدفی: در این رنگ های پودری حالت اکلیل مانند وجود دارد و در نتیجه کار این رنگ حالت صدفی براق خواهد داشت.

  • رنگ رزین پودری شبرنگ: در این نوع رنگ رزین زمانی نور آن بتابد بازتاب زیادی خواهند داشت.

  • رنگ رزین پودری شبتاب: این نوع رنگ همانند رنگ شبرنگ بوده با این تفاوت که رنگ های روشن تری دارد و بسیار سنگین تر از شبرنگ می باشد.


رنگ رزین جوهری
این نوع رنگ های رزین جوهری که به آن ها رنگ رزین مایع هم می گویند که در بازار به چند نوع پایه الکل و پایه تینر تقسیم می شوند و بفروش می رسند. رنگ رزین جوهری نیز یکی از رنگ هایی است که استفاده از آن ها بدلیل راحتی در استفاده و انتخاب رنگ زیاد است.
رنگ رزین میکروبی
در رنگ های مایع رنگ های میکروبی هم وجود دارند که در قالب مقالات و پایه های علمی این رنگ معمولاً از دسته بندی رنگ جوهری جدا می باشد. رنگ های میکروبی پایه الکل هستند اما به جز الکل حلال های دیگر هم در آن ها وجود دارد که بافت میکروبی را به آثار رزینی شما می دهد.
استفاده از رنگ های رزین میکروبی بسیار ساده است. به این شکل که معمولاً در روی درب این رنگ ها یا بصورت جداگانه قطره چکان وجود دارد که می توان به راحتی با استفاده از آن از این رنگ رزین میکروبی استفاده کرد.
نکته بسیار مهم در آموزش خرید رنگ اپوکسی رزین
مسئله بسیار مهمی که در خرید رنگ رزین وجود دارد این است که در رنگ رزین خمیری و رنگ رزین جوهری که حلال داخل آن ها می باشد و داخل اپوکسی خود استفاده می کنید باعث کاهش ژل تایم شما می شود.
مسئله بسیار مهم دیگر این می باشد که ما در یک آثار رزینی و ساخت یک محصول تا یک حدی مجاز هستیم که از رنگ رزین داخل اپوکسی و هاردنر اضافه کنیم. در صورت استفاده بیش از حد از رنگ در اپوکسی و هاردنر باعث می شود تا دانه های رنگ بین مولکول های اپوکسی و هاردنر قرار بگیرد
کاربران محترم می توانید رنگ های رزین موردنظر خود را از فروشگاه اینترنتی و یا اپلیکیشن فروشگاهی رزین بازار تهیه کنید. همچنین می توانید پیش از تهیه رنگ موردنظر خود از طریق پل های ارتباطی مشاوره رایگان دریافت کنید.

زینک ریچ اپوکسی - رنگ اپوکسی - رنگ پلی اورتان

چهارشنبه 22 دی 1400 - 10:38
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
تازه سازي پاسخ هابرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :

سیصدفروشگاه فایلفروشگاه ایرانیفایل رایگان