زمان جاری : شنبه 27 شهریور 1400 - 11:39 قبل از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم


سلام دوست عزیز؛
به انجمن سرگرمی ، تفریحی و دوستانه خودت خوش اومدی
براي مشاهده تالار ها با امکانات کامل میتونید از طريق گزینه های زیر اقدام کنيد
عضویت سریع و آسان
یا
ورود به حساب کاربری


آیا میدانید؟ ایا میدانید :


تعداد بازدید 18
نویسنده پیامارسال‌ها : 1
عضویت: 11 /5 /1400
بهترین رنگ های ساختمانی؟
رنگ های ساختمانی شامل رنگ اپوکسی - رنگ پلی اورتان و زینک ریچ اپوکسی می باشند. اما این ها چیست و چگونه در خرید رنگ اپوکسی مهمترین نکات کدام هستند؟ در فروش رنگ اپوکسی مهمترین عومل کدام هستند و همچنین برای فروش رنگ پلی اورتان شما باید به مواردی توجه نماید که در زیر ما به شما خواهیم گفت :


رنگ اپوکسی


امروزه با توجه به اهمیت نگهداری از سازه ها ی صنعتی و ساختمانی پوشش رنگ ها از اهمیت بالایی در جهت نگهداری از این سرمایه ها دارد.

یکی از این پوششها می باشد که به دو نوع رنگ اپوکسی پلی امید و پلی امین تقسیم می گردد که هر یک در محیط و شرایط آب و هوایی مختلف مورد استفاده قرار می گیرد .


این رنگ ها بطور کلی دو جزیی بوده و به همراه هاردنر اپوکسی مصرف میگردد. فروش رنگ اپوکسی امروز یکی از پر فروش ترین و مهم‌ترین رنگ‌های صنعتی در اکثر شرکت‌های رنگسازی دنیا می باشد . این رنگ‌ها طبق سفارش وکاتالوگ رنگ رال آماده و ارایه میگردد .

یکی از مهمترین مقوله در هنگام خرید رنگ اپوکسی بایستی مورد توجه قرار بگیرد نوع سطوح جهت رنگ امیزی می‌باشد .جهت رنگ امیزی سطوح فلزی بایستی از نوع آن پلی امید و جهت رنگ امیزی سطوح سیمانی و محیطهای اسیدی بایستی از اپوکسی پلی امین استفاده گردد .

رنگ‌پلی اورتان


رنگ پلی اورتان یک رنگ دو جزیی و با خاصیت ضدیو وی می باشد .این رنگ جهت پوشش نهایی و زیبایی به سازه های فلزی و همچنین قطعات فلزی در معرض نور خورشید مناسب می باشد .

هنگام خرید بایستی دقت گردد تا تمام شرایط محیطی و اب و هوایی در نظر گرفته شده و نسبت به شرایط فوق سیستم تعریف و پیشنهاد گردد.

فروش رنگ‌ پلی اورتان طبق سفارش و کاتالوگ رال رنگ صورت می پذیرد و بعلت تنوع رنگی مختلف بصورت براق ، مات و نیمه مات قابل ارایه می باشد .

زینک ریچ اپوکسی


یکی از مهمترین رنگ‌های ضد خوردگی و محافظ فلزات رنگ زینک ریچ اپوکسی می باشد .فروش آن طبق سفارش و همچنین به شرایط محیطی و آب و هوایی منطقه بستگی دارد .

این رنگ بصورت دوجزیی بوده و رزین بکار رفته دراین رنگ رزین پلی امید اپوکسی می باشد و بعلت پودر روی بکار رفته در این رنگ بصورت شید رنگی طوسی و مات می باشد .
نوشته شده توسط آژانس دیجیتال ایتروز

دوشنبه 11 مرداد 1400 - 18:38
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
تازه سازي پاسخ هابرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :

سیصدفروشگاه فایلفروشگاه ایرانیفایل رایگان