BLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> مهمترین ویژگی های اسپری موتور شوی کدامند
زمان جاری : شنبه 18 مرداد 1399 - 4:45 قبل از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم


سلام دوست عزیز؛
به انجمن سرگرمی ، تفریحی و دوستانه خودت خوش اومدی
براي مشاهده تالار ها با امکانات کامل میتونید از طريق گزینه های زیر اقدام کنيد
عضویت سریع و آسان
یا
ورود به حساب کاربری


آیا میدانید؟ ایا میدانید :


تعداد بازدید 32
نویسنده پیامارسال‌ها : 281
عضویت: 12 /9 /1396
مهمترین ویژگی های اسپری موتور شوی کدامند
اسپری موتور شوی چیست؟ مهمترین ویژگی های اسپری انژکتور شوی کدامند؟ این اسپری چه کارکردی دارد؟ با ما همراه باشید تا پاسخ این سوالات را دریابید. همچنین می توانید برای خواندن مطلب مهمترین مشخصات سرب چسبی چینی، به سایت مراجعه نمایید.اسپری موتور شوی و ویژگی های آناستفاده از این اسپری ها باعث می شود تا ماشین سالم تر و نو تر نشان داده شود. بسیاری از کسانی که با موتور و ماشین سر و کار دارند، معتقدند که استفاده از این اسپری ها باعث خنک شدن موتور ماشین می شود. چراکه تمام روغن ها، کثیفی ها و آلودگی ها را از بین برده و باعث خنک تر شدن موتور می شود.کارکرد اسپری هاهرچند که این اسپری های موتور شوی در خنک شدن و کار کردن بهتر موتور نقش دارند اما استفاده ی همیشگی از آنها توصیه نمی شود. تا کنون ثابت نشده است که آیا این اسپری ها واقعا می توانند در عملکرد بهتر موتورها نقش موثری داشته باشند یا خیر. به نظر امکان اینکه یک اسپری بتواند حرکت ماشین را راحت تر و سریع تر کند، باور پذیر نیست.
ویژگی هاهرچند، تمیز کردن موتور می تواند مزایای دیگری نیز داشته باشد. اولین مزیت این است که می توانید تشخیص دهید روغن یا گریس از کجا می آید. سپس دنبال حل مشکل نشتی روغن رفته و پیش از آنکه این مشکل بزرگ شود، آن را حل می کنید. بعلاوه، روغن و گریس عمر قطعات ماشین را کوتاه کرده و باعث می شوند تا خودور زودتر مستهلک شود. بسیاری از متخصصین و کارشناسان ماشین و خودور پیشنهاد می کنند تا از این اسپری های شستشو، برای شستن موتور خودور استفاده شود. چراکه استفاده از آب باعث می شود تا بعضی از قطعات روغنی دچار مشکل شده و ماشین نیازمند تعمیر شود. به همین دلیل استفاده از اسپری موتور شوی برای شستن موتور ماشین، توصیه می شود.

سه شنبه 12 آذر 1398 - 12:00
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
تازه سازي پاسخ هابرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :